Domowa Przymierzalnia KODANO
Poradnik

Domowa Przymierzalnia KODANO

Przez dnia 31/10/2017

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie odpowiednich okularów, dlatego też powstała Domowa Przymierzalnia. Chcemy wyjść Wam naprzeciw i ułatwić decyzję przy wyborze okularów. Zakup odpowiednich oprawek przez Internet często kojarzy się z nie lada wyzwaniem. Mnóstwo modeli do wyboru, wiele kształtów i kolorów. Chciałbyś przymierzyć i spojrzeć w lustro, by się przekonać, czy okulary dobrze leżą? Teraz to możliwe!

Co to jest Domowa Przymierzalnia?

To nowoczesne rozwiązanie, które ułatwi Ci wybór okularów przez Internet. Przymierz wybrane oprawki w domu i miej pewność, co kupujesz! Zamów Domową Przymierzalnię do siebie i przez 10 dni ciesz się swobodą przymierzania.

Ile kosztuje Domowa Przymierzalnia?

Twoja Domowa Przymierzalnia jest zupełnie darmowa. Nie ponosisz kosztów dostawy ani zwrotu, nie płacisz za otrzymane do mierzenia okulary. W celach weryfikacyjnych, z Twojej karty kredytowej zostanie pobrana kwota w wysokości 1 zł, która w momencie potwierdzenia Twoich danych zostanie zwrócona.

Jak działa Domowa Przymierzalnia?

Wybierasz 4 pary okularów spośród wszystkich modeli korekcyjnych i przeciwsłonecznych z naszego asortymentu na KODANO.pl i dodajesz je do Domowej Przymierzalni, klikając przycisk “Przymierz w domu”. Następnie zamawiasz wybrane modele do swojego domu. Od momentu otrzymania przesyłki, Domowa Przymierzalnia jest Twoja. Masz aż 10 dni na przymierzanie. Możesz pokazywać się znajomym i rodzinie, by pomogli Ci w podjęciu decyzji. Jest to ogromna wygoda, a Twój wybór będzie przemyślany i niezależny od czynników zewnętrznych, takich jak, na przykład, sztuczne oświetlenie w salonach optycznych.

Udało Ci się wybrać okulary? Świetnie!

Teraz czas na złożenie zamówienia na KODANO.pl z Twoimi ulubionymi oprawkami! Wybierz odpowiednie soczewki okularowe oraz wpisz wszystkie dane z recepty. Możesz również wypełnić formularz dołączony do Domowej Przymierzalni, a my odeślemy do Ciebie wybrane okulary. Wysyłka i zwrot są zawsze darmowe!

Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Domowa Przymierzalnia wraca do nas. Postępuj zgodnie z instrukcją załączoną do opakowania. Spakuj okulary w oryginalne pudełka i poinformuj nas. Wyślemy do Ciebie kuriera po odbiór odsyłanych oprawek.

Potrzebujesz porady w wyborze okularów?

Nasi okularowi styliści czekają na Ciebie! Chętnie pomogą Ci dopasować najlepszy model. Zrób zdjęcie i opublikuj je na Facebooku lub Instagramie, dodając hashtag #tryKODANO. Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, wybierz nową Domową Przymierzalnię! Możesz ponownie wybrać 4 modele i zacząć przygodę od początku, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

TAGI
POWIĄZANE WPISY

ZOSTAW KOMENTARZ

Szukaj
Facebook
PRZEJDŹ DO SKLEPU
sklep Kodano Optyk