Salony

Nowy salon Kodano Optyk w Opolu!

Przez dnia 18/12/2018

8 Salon Kodano Optyk już otwarty! Tym razem znajdziecie nas w Opolu: nowy salon zlokalizowany jest w domu towarowym Kaufland przy ul. Budowlanych. Poza Opolem posiadamy salony w Krakowie (2 oddziały), Gdańsku, Poznaniu, Sosnowcu, Toruniu i Łodzi. Docelowo sieć salonów Kodano Optyk ma obejmować całą Polskę.

Współpraca z siecią Kaufland

Współpraca z siecią Kaufland to kolejny krok do rozwoju sieci naszych salonów optycznych – mówi Prezes Kodano Optyk Mateusz Matula. Cieszymy się z tego powodu, bo lokalizacje sieci Kaufland są bardzo korzystne z punktu widzenia klienta. Nasza misja jest bardzo prosta i klarowna: chcemy pomagać Polakom poprawić komfort widzenia. Dlatego wierzę, że usługi, które oferuje Kodano Optyk będą stanowiły wartość dodaną dla klientów, którzy odwiedzają supermarkety Kaufland.

Salony Kodano Optyk

W Kodano Optyk klienci mogą zbadać wzrok u specjalistów i dobrać odpowiednie okulary oraz soczewki kontaktowe znanych marek. Badania przeprowadzane są przez wykwalifikowanych optometrystów oraz refrakcjonistów. Posługujemy się specjalistycznym sprzętem, dostępnym w gabinetach salonów. Każdy salon posiada kilkaset oprawek, spośród których wyszkoleni doradcy klienta dobiorą odpowiednie modele okularów. W zależności od płci, wieku i możliwości finansowych. W salonach można również kupić soczewki kontaktowe oraz akcesoria okularowe (etui, płyny pielęgnacyjne).

O nas

Kodano Optyk jest spółką należącą do grupy Szkla.com S.A., która jest operatorem największego w Polsce internetowego sklepu z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Szkla.com obsługuje miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy klientów i poza sklepem w Polsce posiada również oddziały w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, Rumunii i na Litwie, a swoim zasięgiem obejmuje całą Europę. Grupa rozwija również innowacyjny pomysł Soczewkomatów, czyli maszyn vendingowych, które umożliwiają zakup soczewek kontaktowych i płynów. W każdym swoim działaniu, niezależnie od sposobu dystrybucji Szkla.com realizuje od 14 lat misję, którą jest pomoc klientom w dbaniu o ich wzrok poprzez umożliwienie zakupu soczewek kontaktowych, okularów korekcyjnych i słonecznych w wygodny i ekonomiczny sposób.

TAGI
POWIĄZANE WPISY

ZOSTAW KOMENTARZ

Szukaj
Facebook
PRZEJDŹ DO SKLEPU
sklep Kodano Optyk