Nowy salon Kodano Optyk w Sosnowcu
Salony

Nowy salon Kodano Optyk w Sosnowcu!

Przez dnia 05/12/2018

Mamy zaszczyt zaprezentować Wam nasz nowy salon Kodano Optyk w Sosnowcu! Mieści się on przy ul. Zuzanny 20, jest to już 7. salon na terenie Polski. Oficjalne otwarcie 100-metrowego obiektu miało miejsce 19. listopada 2018 roku. Nasze salony znajdziecie również w Krakowie (2 oddziały) Gdańsku, Poznaniu, Toruniu i Łodzi.

Nowy salon Kodano Optyk w Sosnowcu

Salon Kodano Optyk to kolejny krok do spełnienia naszej misji, którą jest pomoc Polakom w poprawieniu komfortu widzenia.

„Ponad połowa Polaków ma wadę wzroku, z czego 15 mln nosi okulary korekcyjne. To dla nich chcemy rozwijać naszą sieć, aby zapewnić im wygodny i oszczędny sposób na zakup okularów. Nasza misja jest bardzo prosta i klarowna: chcemy pomagać Polakom poprawić komfort widzenia. Nasz rozwój obecnie koncentrujemy na terenie dużych miast.

Bardzo nas cieszy, że udało się nam wystartować z salonem w Centrum Handlowym Auchan w Sosnowcu. Jest to kolejny oddział, który otworzyliśmy we współpracy z Immochan Polska. Mamy nadzieję, że to nie ostatni wspólny projekt.”

Prezes Kodano Optyk Mateusz Matula

Aleksandra Kolarz, menedżer Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec pozytywnie ocenia powstanie nowego salonu optycznego Kodano.

„Cieszę się, że Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zostało uzupełniona o ofertę salonu z tak szeroką gamą produktów optycznych, tym bardziej, że to już drugi salon marki Kodano Optyk w Centrach Handlowych Auchan w Polsce.”

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec odpowiada Ceetrus Polska.

Dlaczego warto udać się do salonu Kodano Optyk?

W naszych salonach Kodano Optyk klienci mogą zbadać wzrok u specjalistów i dobrać odpowiednie okulary oraz soczewki kontaktowe znanych marek. Badania przeprowadzane są przez wykwalifikowanych optometrystów oraz refrakcjonistów, a każdy salon posiada kilkaset oprawek.  Nasi wyszkoleni doradcy klienta dobiorą odpowiedni model dla danej osoby w zależności od płci, wieku i możliwości finansowych. W salonach można także kupić soczewki kontaktowe oraz akcesoria okularowe (etui, płyny pielęgnacyjne).

O Kodano Optyk

Kodano Optyk jest spółką należącą do grupy Szkla.com S.A., która jest operatorem największego w Polsce internetowego sklepu z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Szkla.com obsługuje miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy klientów. Poza sklepem w Polsce posiada również oddziały w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, Rumunii i na Litwie, a swoim zasięgiem obejmuje całą Europę. Kolejnym innowacyjnym pomysłem Grupy są Soczewkomaty, czyli maszyn vendingowye, które umożliwiają zakup soczewek kontaktowych i płynów. W każdym swoim działaniu, niezależnie od sposobu dystrybucji, Szkla.com realizuje od 14 lat misję. Tą misją jest pomoc klientom w dbaniu o ich wzrok poprzez umożliwienie zakupu soczewek kontaktowych, okularów korekcyjnych i słonecznych w wygodny i ekonomiczny sposób.

TAGI
POWIĄZANE WPISY

ZOSTAW KOMENTARZ

Szukaj
Facebook
PRZEJDŹ DO SKLEPU
sklep Kodano Optyk