Przeglądasz kategorię

Salony

wielkie otwarcie salonu kodano


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Salony

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Krakowie!

Przez dnia 13/01/2020
Już 13 stycznia 2020 roku odbędzie się wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Galerii Bronowice w Krakowie. Będzie to największy salon w Polsce – niemal 200m2 powierzchni. Tym samym powstanie już 16 salon KODANO w Polsce, a trzeci w Krakowie.


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Salony

Nowy salon Kodano Optyk w Opolu!

Przez dnia 18/12/2018
8 Salon Kodano Optyk już otwarty! Tym razem znajdziecie w Opolu: nasz salon zlokalizowany jest w domu towarowym Kaufland przy ul. Budowlanych. Poza Opolem posiadamy salony w Krakowie (2 oddziały), Gdańsku, Poznaniu, Sosnowcu, Toruniu i Łodzi. Docelowo sieć salonów Kodano Optyk ma obejmować całą Polskę.


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Salony

Współpraca Kodano Optyk z Medicover

Przez dnia 06/12/2018
Sieć naszych salonów optycznych Kodano Optyk nawiązała współpracę z Medicover Polska. Od teraz klienci korzystający z usług Medicover Polska mogą zapisać się na bezpłatne badanie wzroku w salonach optycznych Kodano Optyk, a także odebrać atrakcyjne zniżki na okulary.
Nowy salon Kodano Optyk w Sosnowcu


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Salony

Nowy salon Kodano Optyk w Sosnowcu!

Przez dnia 05/12/2018
Mamy zaszczyt zaprezentować Wam nasz nowy salon Kodano Optyk w Sosnowcu! Salon mieści się przy ul Zuzanny 20, jest to już 7. salon na terenie Polski. Oficjalne otwarcie 100-metrowego obiektu miało miejsce 19.listopada 2018 roku. Poza Sosnowcem posiadamy salony w Krakowie (2 oddziały) Gdańsku, Poznaniu, Toruniu i Łodzi.
otwarcie salonu KODANO Optyk w C.H. Czyżyny w Krakowie


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Salony

Nowy Salon KODANO Optyk w Krakowie już otwarty!

Przez dnia 07/09/2017

W dniach 02-03 września 2017r. odbyło się oficjalnie otwarcie salonu KODANO Optyk w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie. Z tej okazji wszyscy Klienci mogli skorzystać z promocji -50% na wszystkie okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, a także z badania wzroku za 1 zł, które było przeprowadzane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Profesjonalny…

Szukaj
Facebook
PRZEJDŹ DO SKLEPU
sklep Kodano Optyk