wielkie otwarcie salonu kodano
Salony

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Krakowie!

Przez dnia 13/01/2020

Już 13 stycznia 2020 roku odbędzie się wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Galerii Bronowice w Krakowie. Będzie to największy salon w Polsce – niemal 200m2 powierzchni. Tym samym powstanie już 16 salon KODANO w Polsce, a trzeci w Krakowie.

Największy salon KODANO Optyk w Polsce

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w Galerii Bronowice w dniach od 13 do 18 stycznia będzie obowiązywać wyjątkowa promocja:

Aż -50% na kompletne okulary korekcyjne (oprawa + soczewki okularowe) oraz okulary przeciwsłoneczne!  

W nowym salonie KODANO Optyk w Galerii Bronowice dostępnych jest aż kilkaset modeli okularów. Wybór jest zatem ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Salony KODANO oferują okulary znanych marek takich jak: Ray Ban, Emporio Armani, Versace, Solano, Belutti, Moretti, Loretto i wiele innych. Dodatkowo oprócz okularów znajdziecie Państwo również soczewki kontaktowe i akcesoria okularowe (płyny pielęgnacyjne czy etui na okulary).

Salony KODANO Optyk

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

W Krakowie oprócz nowego salonu w Galerii Bronowice, KODANO Optyk znaleźć można także przy ulicy Karmelickiej 5 oraz w Centrum Handlowym Czyżyny. Oprócz Krakowa salony KODANO Optyk znajdują się w miastach: Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Sosnowiec, Toruń i Wrocław.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Galerii Bronowice to okazja do rabatów! Dlatego tylko do 18 stycznia w salonie obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne!

TAGI
POWIĄZANE WPISY

ZOSTAW KOMENTARZ

Szukaj
Facebook
PRZEJDŹ DO SKLEPU
sklep Kodano Optyk