Salony

Współpraca Kodano Optyk z Medicover

Przez dnia 06/12/2018

Sieć naszych salonów optycznych Kodano Optyk nawiązała współpracę z Medicover Polska. Od teraz klienci korzystający z usług Medicover Polska mogą zapisać się na bezpłatne badanie wzroku w salonach optycznych Kodano Optyk, a także odebrać atrakcyjne zniżki na okulary.

Salony optyczne Kodano Optyk

Salony Kodano Optyk swoim zasięgiem obejmują już 8 miast w Polsce. Dzięki współpracy z Medicover Polska, dotyczącej realizacji badań optycznych, osoby korzystające z usług Medicover mogą umówić się na bezpłatne badanie wzroku w każdym z salonów. W Kodano Optyk badania wykonuje wykwalifikowany optometrysta. Zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu, Toruniu, Gdańsku, Łodzi, Krakowie (2 lokalizacje), Sosnowcu, a wkrótce również w Opolu. Co więcej, klienci, którzy zdecydują się po badaniu na zakup kompletnej pary okularów otrzymają atrakcyjny rabat.

Współpraca Kodano Optyk z Medicover

Współpraca z Kodano Optyk pozwoli nam zapewnić badanie optometrysty oraz dobór okularów dla naszych pacjentów w miastach, w których nie sięga nasza wewnętrzna sieć salonów Medicover Optyk, czyli pacjentom Medicover spoza Warszawy, Wrocławia, Katowic, a od stycznia Gdańska.”

Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Dental & Optical Services.

Współpraca z siecią o tak znaczącym zasięgu jak Medicover to możliwość dotarcia z naszą bogatą ofertą okularów korekcyjnych do szerokiego grona Polaków. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług oraz produktów zostanie doceniona przez klientów Medicover. Chcemy każdemu Polakowi pomóc dbać o swój wzrok, a jednocześnie umożliwiać zakup dobrych jakościowo okularów korekcyjnych w rozsądnych cenach

Prezes Kodano Optyk Mateusz Matula.

W Kodano Optyk klienci mogą zbadać wzrok u specjalistów i dobrać odpowiednie okulary oraz soczewki kontaktowe znanych marek. Badania przeprowadzane są przez wykwalifikowanych optometrystów oraz refrakcjonistów. Każdy salon posiada kilkaset oprawek. Spośród nich nasi wyszkoleni doradcy klienta dobiorą odpowiednie dla każdej osoby okulary, w zależności od płci, wieku i możliwości finansowych. W salonach można również kupić soczewki kontaktowe oraz akcesoria okularowe (etui, płyny pielęgnacyjne).

O nas

Kodano Optyk jest spółką należącą do grupy Szkla.com S.A., która jest operatorem największego w Polsce internetowego sklepu z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Szkla.com obsługuje miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy klientów i poza sklepem w Polsce posiada również oddziały w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, Rumunii i na Litwie. Swoim zasięgiem obejmuje całą Europę . Grupa rozwija również innowacyjny pomysł Soczewkomatów, czyli maszyn vendingowych, które umożliwiają zakup soczewek kontaktowych i płynów. W każdym swoim działaniu, niezależnie od sposobu dystrybucji, Szkla.com realizuje od 14 lat misję, którą jest pomoc klientom w dbaniu o ich wzrok poprzez umożliwienie zakupu soczewek kontaktowych, okularów korekcyjnych i słonecznych w wygodny i ekonomiczny sposób.

TAGI
POWIĄZANE WPISY

ZOSTAW KOMENTARZ

Szukaj
Facebook
PRZEJDŹ DO SKLEPU
sklep Kodano Optyk